Odcinek opublikowany ostatnim tchnieniem baterii laptopa, z dalekiej krainy na skraju cywilizacji, po karkołomnym montażu przerywanym surwiwalowymi epizodami walki o ostatnie hot dogi na jedynej stacji benzynowej w okolicy. Wszystko dla potomnych.Zdrowych, wesołych, spokojnych i spędzonych w gronie najbliższych Świąt życzy wszystkim cała redakcja Wszystko Gra! A do życzeń dorzucamy 56 odcinek #Kolaudacji. 🙂Takiego opasłego w treść odcinka jeszcze nie mieliśmy, ale to również Wasza zasługa. 🙂 Oprócz omówienia kolejnych najnowszych seriali i filmów podsumowujemy wyniki plebiscytu #WG2017, w którym mogliście głosować na najlepsze premiery ubiegłego roku.Uff… Udało się! 50-tka za nami, więc teraz już będzie tylko z górki. 🙂 W nagraniu tego jubileuszowego odcinka wspomogli nas nasi przyjaciele. A o czym rozmawialiśmy?

 


Zapraszamy do udziału w plebiscycie społeczności Inicjatywy Wszystko Gra na najlepsze dzieła kultury w 2017 roku!
Głosujemy na dzieła, które miały swoją polską premierę w roku 2017.
W każdej kategorii można oddać głos na jedną z nominacji lub wpisać w odpowiednie pole własny tytuł. Można pomijać kategorie, w których nie wiecie jak zagłosować.
Głosować można do 21.01.2017r. do godz. 23:59.
Razem wybierzmy, co w zeszłym roku zagrało!
 
AKTUALIZACJA: Plebiscyt zakończony. Bardzo wszystkim dziękujemy za oddane głosy!


Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony rok oraz życzymy w nadchodzącym spełnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze. Abyście mogli powiedzieć za rok, że wszystko gra. 🙂 Bawcie się dobrze, cokolwiek sobie na dzisiaj zaplanowaliście! Do życzeń dorzucamy bonusowy odcinek #Kolaudacji, którego wcale nie ma 😉